fbpx

Zapewniamy naszym klientom doradztwo w zakresie przygotowania i negocjacji umów w obrocie krajowym i międzynarodowym. Wieloletnia praktyka i praca dla przedsiębiorców z różnych branż sprawia, że rozumiemy specyfikę oraz realia, w których biznes prowadzą nasi klienci. Uwzględniamy to wszystko przy kształtowaniu treści praw i obowiązków stron umowy.

Opiniowanie umów we Wrocławiu

Niestety do osiągania sukcesów w biznesie nie wystarczy jedynie dogłębna znajomość własnej branży, swoich odbiorców i konkurencji. Niezbędne jest także obeznanie w przepisach prawnych, które umożliwi pełne zabezpieczenie swoich interesów w ramach podpisywanych umów. Aby uniknąć błędów i niekorzystnych dla swojego przedsiębiorstwa zapisów, warto skorzystać z usługi opiniowania kontraktów przez prawnika prawa gospodarczego, w czasie której określimy, które z fragmentów umowy można zachować, a które bezwzględnie należy zmodyfikować.

Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania w naszej kancelarii we Wrocławiu poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo.