fbpx

Jeśli jesteś absolwentów studiów prawniczych, posiadasz doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym (warunek konieczny), a także jesteś zainteresowany prawem gospodarczym, proponujemy Ci możliwość wzięcia udziału w organizowanym przez nas postępowaniu rekrutacyjnym.

Z naszej strony oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia dalszego doświadczenia zawodowego, możliwość uczestniczenia w interesujących projektach oraz pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przeczytasz natomiast o tym w jaki sposób przetwarzać będziemy Twoje dane osobowe w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym. Jednocześnie zastrzegamy, że przesłanie dokumentów aplikacyjnych z danymi wykraczającymi poza zakres art. 22(1) Kodeksu Pracy oznacza zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Radcę Prawnego Dominika Putza. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie (wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem).

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym jest Dominik Putz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Dominik Putz Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Legnicka 56 p. IV, PUTZ Kancelaria Prawna, 54-204 Wrocław, NIP: 9111810410 (dalej również jako: Administrator). W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ochrony Państwa danych osobowych, mogą Państwo skontaktować się z Administratorem wysyłając wiadomość na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa a związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim wymagań wynikających z Kodeksu Pracy (podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze). W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa, podstawą przetwarzania przekazanych Administratorowi danych osobowych jest zgoda wyrażona przez kandydata.
  3. Dane osobowe przekazane Administratorowi nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyłączeniem sytuacji przewidzianych przepisami prawa, mogą jednak zostać one powierzone do przetwarzania podmiotom zewnętrznym współpracującym z Administratorem (nie będą jednak przetwarzane poza obszarem EOG).
  4. Administrator będzie przetwarzał dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, nie dłużej jednak niż przez okres trzech miesięcy liczonych od dnia zakończenia prowadzonej rekrutacji.
  5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora, przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych i ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania - bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce do czasu realizacji jednego z tych praw. Jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych, to zgodę tę mogą Państwo zawsze wycofać (wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Przysługuje Panu/i również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli sposób przetwarzania danych będzie niezgodny z prawem.

Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.