fbpx

Poszukujemy osoby na stanowisko „Specjalista do spraw legalizacji” do pracy w naszej Kancelarii.

 

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

 • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej w procesie legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców w Polsce,
 • kontakty z urzędami pracy oraz urzędami wojewódzkimi w prowadzonych postępowaniach legalizacyjnych,
 • prowadzenie wewnętrznej dokumentacji, rejestrów prowadzonych procesów legalizacyjnych na potrzeby Klientów Kancelarii,
 • informowanie Klientów Kancelarii o etapach prowadzonych postępowań, statusie ich dokumentów legalizujących,
 • udział w innych projektach z zakresu HR prowadzonych przez Kancelarię.

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie na umowę o pracę (albo w inne formie wygodnej dla zatrudnionego),
 • możliwa praca zdalna (lub częściowo zdalna),
 • elastyczny czas pracy,
 • możliwość rozwoju zawodowego.

 

Nasze oczekiwania:

 • praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku (legalizacja pobytu i zatrudnienia cudzoziemców) - min. 1 rok,
 • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
 • bardzo dobra organizacja pracy,
 • dobra znajomość jednego z następujących języków: ukraiński, rosyjski lub angielski
 • zainteresowanie prawem pracy,
 • doświadczenie w pacy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym będzie dodatkowym atutem.

 

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych z danymi wykraczającymi poza zakres art. 22(1) Kodeksu Pracy oznacza zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych w procesie rekrutacyjnym (rekrutacja na stanowisko Prawnika) prowadzonym przez Radcę Prawnego Dominika Putza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: Dominik Putz Kancelaria Radcy Prawnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie (wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Pełne informacje na temat przetwarzania danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym zamieszczono poniżej:

 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym (stanowisko: prawnik) jest Dominik Putz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Dominik Putz Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Fryderyka Chopina 7/2, 56-400 Oleśnica, NIP: 9111810410, REGON: 020317170 (dalej również jako: Administrator). W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ochrony Państwa danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Administratorem wysyłając wiadomość na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa a związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim wymagań wynikających z Kodeksu Pracy (podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze). W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa, podstawą przetwarzania przekazanych Administratorowi danych osobowych jest zgoda. 
 3. Dane osobowe przekazane Administratorowi nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyłączeniem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Państwa dane mogą jednak zostać powierzone do przetwarzania podmiotom zewnętrznym współpracującym z Administratorem. Dane osobowe nie będą jednak przetwarzane poza obszarem EOG.
 4. Administrator będzie przetwarzał dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, nie dłużej jednak niż przez okres trzech miesięcy liczonych od dnia zakończenia prowadzonej rekrutacji.
 5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora, przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych i ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania - bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce do czasu realizacji jednego z tych praw. Jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych, to zgodę tę mogą Państwo zawsze wycofać (wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem). Przysługuje Panu/i również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli sposób przetwarzania danych będzie niezgodny z prawem.

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.