fbpx

Jeśli jesteś studentem prawa i ukończyłeś III rok studiów, jesteś zainteresowany prawem gospodarczym, prawem autorskim i ochroną danych osobowych, proponujemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego podczas odbywania płatnych praktyk w naszej Kancelarii.


Nie wymagamy doświadczenia, ale zależy nam na nawiązaniu współpracy z osobą sumienną i rzetelną, która jest otwarta na zdobywanie praktycznej wiedzy odnośnie wykonywania zawodu radcy prawnego lub adwokata.
Zakładamy, że wymiar praktyk wynosić będzie co najmniej 20 godzin w tygodniu, a do Twoich zadań należeć będzie wsparcie pracowników Kancelarii w ich codziennej pracy, w tym pomoc w redagowaniu pism procesowych, umów czy opinii, a także analiza przepisów prawa czy kontakt z sądami lub komornikami.


Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przeczytasz natomiast o tym w jaki sposób przetwarzać będziemy Twoje dane osobowe w związku z prowadzonym postępowaniem rekrutacyjnym.

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym (stanowisko: praktykant) jest Dominik Putz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Dominik Putz Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Fryderyka Chopina 7/2, 56-400 Oleśnica, NIP: 9111810410, REGON: 020317170 (dalej również jako: Administrator). W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ochrony Państwa danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Administratorem wysyłając wiadomość na adres e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Z uwagi na fakt, że preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna, podstawą prawną przetwarzania danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest podjęcie działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą. 
  3. Dane osobowe przekazane Administratorowi nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyłączeniem sytuacji przewidzianych przepisami prawa. Państwa dane mogą jednak zostać powierzone do przetwarzania podmiotom zewnętrznym współpracującym z Administratorem. Dane osobowe nie będą jednak przetwarzane poza obszarem EOG.
  4. Administrator będzie przetwarzał dane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania, nie dłużej jednak niż przez okres trzech miesięcy liczonych od dnia zakończenia prowadzonej rekrutacji.
  5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora, przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych i ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania - bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce do czasu realizacji jednego z tych praw. Przysługuje Panu/i również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli sposób przetwarzania danych będzie niezgodny z prawem.
  6. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne by uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.